Вт-Пт: 09:00 - 17:00 Сб-Нд: 08:00 - 16:00

Доставка

Доставка меблів по Україні здійснюється службами доставки відповідно до їх тарифів (доставка оплачується покупцем):

  • Нова пошта

Для мешканців Києва та Васильківського району ми використовуємо власний автопарк для доставки, та при замовленні товару обов'язково вноситься передоплата, а решта оплати товару здійснюється при доставці (готівковий розрахунок у гривнях). Меблі на адресу доставляються повністю розібраними у фабричному впакуванні. Терміни залежать від наявності товару складі, зазвичай вони становлять 1-5 дня (якщо товар є у наявності на складі). Точний час прибуття меблів на адресу додатково обговорюється із клієнтом.

Вартість доставки по Києву та Київській області та усі населені пункти уточнюйте у менеджера!

ВАЖЛИВО! Доставка товару до парадного!

ВАЖЛИВО! Перш, ніж замовити доставку, виміряйте дверний отвір. Розміри типового отвору становлять 2000х820мм. Якщо Ви не врахували цей параметр і товар не проходить у двері, вартість доставки не повертається. Якщо товар зроблений на замовлення, поверненню та обміну не підлягає!

Умови доставки по Україні

ВАЖЛИВО! Меблі доставляють повністю розібрані у фабричній упаковці.

Якщо Ви замовляєте доставку транспортною компанією (тільки Нова Пошта), необхідно внести 100% вартості товару.

При надсиланні вантажу вагою від 30 кг. він підлягає решетуванню в обов'язковому порядку.

Оформити замовлення досить просто - необхідно заповнити форму, де Ви вказуєте ПІБ, e-mail, номер телефону та місто, це займе всього кілька хвилин і полегшить нам роботу. Якщо отримати меблі особисто не вийде обов'язково вкажіть ім'я та прізвище людини, яка зможе.

Дляс платити покупки можна використовувати «Приват-Банк», тоді транзакція займає лише один день, в інших випадках – 1-3 дні.

Прийом товару покупцем на "Новій Пошті"

При отриманні замовлення:

  • перевірте артикули та комплектацію згідно з документами;
  • виключіть пошкодження виробу або відкриту упаковку.

Доки Ви не прийняли товар від транспортної компанії (тільки Нова Пошта), вона несе за них відповідальність. Якщо Ви виявили дефекти та пошкодження, то Вам потрібно підписати акт прийому-передачі та повернути товар.

Ми не приймемо претензії щодо браку виробу, якщо Ви прийняли його від служби доставки.

Якщо Ви замовляєте габаритний або крихкий товар, його привезуть у спеціальному решетуванні. Під час огляду його необхідно видалити та переконатись у цілісності виробів.

ВАЖЛИВО!!!

Перш ніж розпочати збирання, обов'язково огляньте товар на наявність дефектів. Якщо Ви знайшли пошкоджені деталі в процесі збирання, не встановлюйте їх. Браковані деталі зі слідами монтажу не підлягають безкоштовній заміні. ЦЮ ДЕТАЛЬ, ЕТИКЕТКУ та ІНСТРУКЦІЮ потрібно сфотографувати та обов'язково залишити заводську упаковку з етикеткою для виконання умов повернення. Фотографії надішліть електронною поштою (або вайбер-ом) і зателефонуйте менеджеру. Тільки після цих дій менеджер приступить до вирішення питання.

Вартість збирання меблів

Збирання меблів - платна послуга, від якої Ви можете відмовитись. У кожній упаковці є інструкція зі збирання та комплектації. Послуга збирання узгоджується з менеджером. Збирання - 10% від вартості товару (місто Васильків плюс виїзд ), але не менше 500 грн (плюс виїзд залежно від місця знаходження роботи) (навішування ящиків, кріплення полиць до стіни, врізання мийок, підрізування тумб тощо оплачуються клієнтом окремо). Також просимо врахувати, що в обов'язки майстра по збиранню не входить винос пакувальної макулатури.